Intervija

Veiksmes atslēga - nebaidīties spert pirmo soli!

Šajā intervijā mums ir gods sarunāties ar Edgaru Dreimani, sertificētu mērnieku un ģeodēzistu, kā arī "Rīgas Mērnieka" vadītāju. Edgars ir Latvijas mērnieku biedrības biedrs kopš 1997. gada, ar bagātīgu pieredzi ģeodēziskajos darbos būvniecībā, kas sākusies jau 2000. gadā. Viņš ir sniedzis savus pakalpojumus vairāk nekā 500 objektiem visā Latvijā, apliecinot ne tikai profesionālu meistarību, bet arī dziļu apņēmību un dedzību savā darbā.

Lasīt vairāk

Atrodi savu balsi dzīves korī!

Aiz augsta līmeņa vadītāju aprakstiem un profesionāliem terminiem slēpjas ne tikai sasniegumi, bet arī drosmes un izaugsmes stāsti, kurus caurvij arī nemitīgs mācīšanās process. Runājot ar cilvēkiem, kuri ir parādījuši savas spējas veiksmīgi darbojoties dažādās jomās, mēs redzam viņu neatlaidību un vērtīgo pieredzi.

Lasīt vairāk

Mīlestība - ilgtspējas universālais dzinējspēks

Mūsu ekskluzīvajā intervijā mēs dodam Tev iespēju iegrimt Andreja Stara dzīvē un darbā. Uzzini to, kas padara viņu par vienu no izcilākajiem un ilgtspējīgākiem spēlētājiem nemainīgi konkurences pilnajā arhitektūras laukā. Mēs analizēsim ne tikai viņa vizionāro dizaina filozofiju, bet arī to, kā viņa vērtību sistēma, īpaši fokuss uz mīlestību un ilgtspēju, ietekmē katra viņa projekta būtību.

Lasīt vairāk

Māksla piešķirt telpām dvēseli

Iedomājieties, ka ieejat telpā, kur katrs stūris čukst stāstus, katra krāsa izraisa emocijas, un izkārtojums secīgi ved cauri telpai. Tāds ir Latvijas pieprasītākās interjera arhitektes Kristianas Kazarjanas stils. Šajā ekskluzīvajā intervijā mēs iedziļināmies Kristianas Kazarjanas prātā, izprotot viņas iedvesmas avotus, vīzijas par dizaina nākotni Latvijā un ilgstošās un veiksmīgās sadarbības noslēpumus. Sagatavojies iedvesmoties!

Lasīt vairāk

Drosme un mīlestība var atvērt jebkuras durvis

Darītājs, iedvesmotājs, ceļa rādītājs – ar šādiem vārdiem sevi raksturo biznesa konsultante, apmācību trenere, zīmola “Uzdrošinies pārdot” un kempinga “Ezermala” radītāja un vadītāja Terēze Riekstiņa. Šāds raksturojums ir atbilstošs arī veiksmīgam līderim, lai gūtu gan personīgos, gan arī uzņēmuma panākumus.

Lasīt vairāk