Līderība

6 ieteikumi, kā sasniegt savus mērķus

Daži zelta likumi darbojas uz gandrīz visiem iespējamajiem notikumiem, kas var piemeklēt cilvēku karjeras laikā – pirmā darbavieta, darba maiņa, paaugstināšana amatā, ar atalgojumu saistīti jautājumi u.tml. Piedāvājam sešus ieteikumus, lai Tev izdotos sasniegt labākos rezultātus katru reizi, kad dienas kārtībā parādīsies kāds no profesionālas dabas jautājumiem.

Lasīt vairāk

Kā attīstīt līderību

Cilvēku raksturi un personības iezīmes atšķiras. Kāds ir bijis izteikts līderis jau skolā, veidojot kopīgu projektu ar klasesbiedriem, kāds vienmēr ir bijis vairāk novērotājs. Gadiem ejot un pilnveidojot sevi, sajūta var mainīties, un cilvēks, kas nekad nav bijis līdera pozīciju alkstošs, par tādu var vēlēties kļūt.

Lasīt vairāk

Sešas inteliģences gudram vadītājam krīzes laikos

Dažreiz ir vajadzīga krīze, lai atklātu nepilnības un atrastu jaunus risinājumus. Vīrusa “Covid-19” pandēmija atklāja, kā dažus vadītājus izaicina negaidītais un nepieciešamība ieviest jauninājumus “līknes priekšā”. Krīze pastiprina mūsu vajadzību pārvērtēt dominējošos vadības modeļus, kas dažreiz ir atzīti par nevēlamiem.

Lasīt vairāk