Līderība

Kas ir emocionāli inteliģenta līderība?

Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē emocionālā inteliģence ir kļuvusi par izšķirošu faktoru efektīvā līderībā. Tas nav tikai spēja saprast un pārvaldīt savas emocijas, bet arī prasme izprast un reaģēt uz citu cilvēku jūtām. Šī raksta mērķis ir apskatīt, kā emocionālā inteliģence ietekmē līderību, veidojot ne tikai efektīvu, bet arī uzticamu un autentisku vadības veidu.

Lasīt vairāk

6 ieteikumi, kā sasniegt savus mērķus

Daži zelta likumi darbojas uz gandrīz visiem iespējamajiem notikumiem, kas var piemeklēt cilvēku karjeras laikā – pirmā darbavieta, darba maiņa, paaugstināšana amatā, ar atalgojumu saistīti jautājumi u.tml. Piedāvājam sešus ieteikumus, lai Tev izdotos sasniegt labākos rezultātus katru reizi, kad dienas kārtībā parādīsies kāds no profesionālas dabas jautājumiem.

Lasīt vairāk

Kā attīstīt līderību

Cilvēku raksturi un personības iezīmes atšķiras. Kāds ir bijis izteikts līderis jau skolā, veidojot kopīgu projektu ar klasesbiedriem, kāds vienmēr ir bijis vairāk novērotājs. Gadiem ejot un pilnveidojot sevi, sajūta var mainīties, un cilvēks, kas nekad nav bijis līdera pozīciju alkstošs, par tādu var vēlēties kļūt.

Lasīt vairāk