TU ESI UNIKĀLS

Personīgā zīmolvedība savas dzīves līderim

Tas, ko pērk Tavs klients vai darba devējs, ir Tavs zīmols
un tā uzticamība, ko tas radījis.

Kā tas darbojas?

Vienkārši soļi ceļā uz panākumiem

Spēcīga personīgā zīmola tapšana norisinās trijos līmeņos – domāšanas sakārtošanā, savu emociju apzināšanā un pieņemšanā, kā arī biznesa prasmju attīstīšanā. Jo pēc būtības personīgais zīmols – spēcīga personība, kas apzinās savu vērtību un nebaidās to parādīt citiem. Tam piemīt šādi raksturojoši lielumi kā skaidrs fokuss uz mērķi, augsta emocionālā inteliģence, pašprezentācijas un kontaktu veidošanas prasmes. Sevis veidošana panākumiem sākas ar atziņu - “es pats savas dzīves arhitekts, es pats savu panākumu būvnieks.”

Esi gatavs sākt?

Aizpildi pieteikuma formu

Atbildēsim 24h laikā

Tu patiešām nolēmi sevi pilnveidot
Katrs sasniegums sākas ar pirmo soli. Uzdrīkstēties to izdarīt nozīmē daudz vairāk nekā sākotnēji var likties. Tas, kurš nemēģina, jau ir zaudējis.
1
rezervē tikšanās laiku
Aicinām jau tagad rezervēt bezmaksas iepazīšanās sesijas laiku ar mūsu akadēmijas konsultantiem, lai detalizēti un konfidenciāli varētu izrunāt Tavus mērķus, vajadzības, šaubas un sapņu realizāciju.
2
seko norādījumiem
Rūpīgi sastādīts individuālo konsultāciju vai apmācību plāns un sekošana tam ir panākumu atslēga. Neizlaid nevienu no ieplānotajām tikšanās reizēm, esi prasīgs pret sevi un konsultantu, izmanto savu un viņa potenciālu mērķu sasniegšanai.
3
Apsveicam! Tavs zīmols ir spilgts un pārliecinošs
Kā zināsi, kad esi sasniedzis vēlamo rezultātu? Tev būs skaidra vīzija un stratēģija nākamajiem soļiem, Tev būs uztrenētas vairākas noderīgas biznesa prasmes, Tev būs pārliecība “es esmu unikāls, esmu vērtība, es to varu”, Tev nebūs jāiet pakaļ kontaktiem, bet kontakti nāks pie Tevis.
4

Meistarklases

Skaitļi nemelo

1 +
Klienti
1
Meistarklases
1 %
Klientu apmierinātība
1 %
Klientu atbalsts

Ko saka mūsu klienti

Inga Rieksta-Riekstiņa

Inga Rieksta-Riekstiņa

kaislīga rakstītāja jau no bērnu dienām

Pamanot informāciju, ka Personīgā Zīmola Akadēmijas rīkoto meistarklasi par iedarbīgu mārketinga valodu sociālajos tīklos vada Aiga Veckalne, ne mirkli nebija šaubīšanās, ka jāpiedalās, jo Aiga man automātiski asociējas ar labu valodu un profesionalitāti. vairāk »

Sanita Kuzmina

Sanita Kuzmina

Personāla vadītāja "General Managing Group"

Personīgā Zīmola Akadēmijas piedāvātās meistarklases ir vienmēr ļoti profesionālas, sagatavotas, un meistarklašu vadītāji ir savas jomas speciālisti/profesionāļi. vairāk »

Ilze Rūtenberga-Bērziņa

Ilze Rūtenberga-Bērziņa

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Cilvēkam, kurš ne pārāk labi pārzina sociālo tīklu LinkedIn, pat viena nodarbība sniegs skaidru priekšstatu, kas tas ir, kam domāts, kā tajā veidot savu vai uzņēmuma profilu. vairāk »

Linda Caune

Linda Caune

LATIO mārketinga menedžere

Vēlos uzsvērt Ingas Dalibas profesionalitāti un kompetenci darbinieku apmācību programmas sastādīšanā un vadīšanā. vairāk »

Līva Melbarzde

Līva Melbarzde

Head of Press & Public Relations

Liels paldies par izcili organizētu un informatīvu lekciju par LinkedIn un tā izmantošanas iespējām profesionālajā jomā! vairāk »

Andrea Vītola

Andrea Vītola

Jogas pasniedzēja

Lai gan man ir augstākā izglītība psiholoģijā, PZA kursi lika paskatīties gan uz sevi, gan līdzcilvēkiem no citas prizmas, izmantojot seminārā piedāvātās tehnikas. vairāk »

Mikus Timofejevs

Mikus Timofejevs

Business Development Manager

Lieliska personīgā zīmola konsultācija - konkrētu mērķu nospraušana sarunas sākumā daudz dažādi labojumi, pēc kuriem profils izskatās atbilstoši mērķiem. vairāk »

Ilze Rozenberga

Ilze Rozenberga

Uzņēmuma "Berg Research" īpašniece

Angļu valodu periodiski mācos jau vairāk kā piecpadsmit gadus. Mana situācija ir visai klasiska - skolā mācījos ar izcilām sekmēm vācu valodu, taču dzīve piespieda apgūt angļu valodu kā otro svešvalodu pašmācības ceļā. vairāk »

Jānis Začests

Jānis Začests

Attorney at law

I can say honestly, I'm lucky to meet with Inga Daliba, she's really competent and skilled specialist in self-brading industry, here in Riga. vairāk »

Elita Račiņa

Elita Račiņa

Company EQ manager

I have recently started my outsourced marketing professional career and I do need to build my personal brand to create demand for my services. During the five personal branding sessions with Inga Daliba I gained a lot of insights and very practical support. vairāk »

SHARE, LIKE, REPEAT

Get Connected

Piesakiesakadēmijas jaunumiem!

Kļūsti akadēmijas ziņu abonents un saņem izdevīgāko cenu meistarklasēm, padomus personīgajai zīmolvedībai un citus lojalitātes bonusus!