Komunikācija

Pārvaldi savas dzīves skatuvi: Tavs ceļvedis pārliecinošai pašprezentācijai!

Ceļš uz personīgajiem un profesionālajiem panākumiem ir daudzpusīgs, ietverot dažādas prasmes un stratēģijas. To centrālais elements ir sevis prezentācija – komunikācijas un iespaidu pārvaldības veids, kas var būtiski ietekmēt Tavas iespējas un sasniegumus. Šajā rakstā ir apskatīti efektīvas sevis prezentācijas galvenās sastāvdaļas un tas, kā to apguve var pavērt ceļu uz jauniem panākumiem.

Lasīt vairāk

Aktīvā klausīšanās – lielisks palīgs personīgā zīmola veidošanā un sevis prezentācijā

Aktīvā klausīšanās ir veids, kā iemācīties būt klātesošam sarunā. Komunikācijā aktīva klausīšanās ietver vēstījuma izpratni ne tikai no vārdiem, bet arī no neverbālās komunikācijas un nodoma. Apgūstot spēju ieklausīties, komunikācijā atbrīvo radošo enerģiju un uzlabo sadarbības prasmes, veidojot pamatu jēgpilnām attiecībām.

Lasīt vairāk

5 iemesli, kāpēc ir svarīgi dalīties ar savu personīgā zīmola stāstu

Aiz ikviena personīgā zīmola noteikti ir kāds nozīmīgs pieredzes stāsts par biznesa uzsākšanu vai kādu svarīgu pagrieziena punktu karjerā, sevis attīstīšanu, uzdrīkstēšanos, par pieļautajām kļūdām vai nožēloto, par to, ko varbūt darītu citādāk, un arī par to, kas ir palīdzējis sasniegt mērķus. Ir ļoti būtiski dalīties ar savu personīgā zīmola stāstu gan ikdienas komunikācijā klātienē un virtuālajā vidē, gan arī intervijās un publiskajā runā plašākai sabiedrības daļai.

Lasīt vairāk

4 veidi, kā attīstīt rakstīšanas prasmi un kļūt par labāku vadītāju

Daudzi ir pārsteigti, uzzinot, ka lieliski līderi ir arī labi rakstnieki. Rakstīšana ir neticams rīks, ko profesionāļi var izmantot, lai pilnveidotu dažas prasmes, kas nepieciešamas, lai kļūtu par lielisku vadītāju. Labas rakstīšanas prasmes ietver spēju skaidri un efektīvi nosūtīt ziņojumus. Šī ir viena no svarīgākajām cienījama līdera iezīmēm.

Lasīt vairāk

Kāpēc ir svarīgi apgūt jaunas prasmes

Pasaule nemitīgi mainās un attīstās, un mums ir tai jāpielāgojas un jādomā arī par savu attīstību. Jaunu prasmju apgūšana sniedz piepildījumu darba dzīvē, padarot Tevi pārliecinātāku un profesionālāku. Jaunas prasmes sniedz jaunas iespējas. Piemēram, Tu vari mainīt savas darbības sfēru vai piedāvāt klientiem vēl kādu jaunu pakalpojumu.

Lasīt vairāk

Stāstniecības (storytelling) nozīme spēcīga personīgā zīmola izveidē

Stāstniecība ir gandrīz visu mūsu publisko uzstāšanos veiksmes pamatā. Tā ataino to, kā mēs mijiedarbojamies, veidojam, komunicējam, dzīvojam un sapņojam. Cilvēkiem vajadzētu ieguldīt vairāk laika un resursu, lai mācītos un stāstītu labākus stāstus. Īpaši tas attiecas uz personīgo zīmolvedību un karjeras izaugsmi. Spēcīga personīgā zīmola izveidē ir ļoti būtiski, kā mēs sevi sludinām jeb kādu stāstu par sevi izveidojam.

Lasīt vairāk