Zīmolvedība

Domāšana – pamats personīgajā zīmolvedībā

Digitalizācijas un informācijas laikmets ir licis uzsvaru uz personīgo zīmolvedību. Tā sevī ietver domāšanu, emocionālo intelektu un komunikācijas spējas, kā arī lielisku sevis prezentēšanu. Šajā rakstā, izmantojot mūsu unikālo trīs līmeņu pieeju personīgajai zīmolvedībai, mēs detalizēti iztirzāsim pirmo zīmolvedības līmeni – domāšanu. Tas ietver četrus galvenos elementus: domāšanas veidu, personību, vērtības un pozicionēšanu.

Lasīt vairāk

20 lietas, ko publicēt sociālajos tīklos, lai attīstītu savu personīgo zīmolu

Ikvienam, kurš nopietni plāno attīstīt savu personīgo zīmolu, ir svarīgi arī veidot regulāru saturu sociālajos tīklos, piemēram, tādos kā LinkedIn, Facebook, Instagram u.c. Tā var būt tikai viena platforma no nosauktajām, kas visvairāk atbilst Tava zīmola mērķauditorijai, vai arī visas iepriekš minētās. Bieži vien Tu apzinies, ka Tev vajadzētu aktīvāk komunicēt un iesaistīt sarunā savus sekotājus, bet nav ideju, par ko tieši rakstīt un ko publicēt. Lūk, šeit ir daži ieteikumi, kas var noderēt saturam, attīstot savu personīgo zīmolu!

Lasīt vairāk

Kas ir e-reputācija un kā tā var palīdzēt vai traucēt?

Kas tad ir e-reputācija? Tā ir visa par Tevi atrodamā informācija interneta vidē. E-reputācijai arvien vairāk un vairāk pievērš uzmanību potenciālie sadarbības partneri, darba devēji, kandidāti, pārbaudot vai iegūstot sākotnējo priekšstatu par cilvēku, ar kuru gaidāma klātienes tikšanās - sadarbības vai darba pārrunas. Daži padomi par Tavu e-reputāciju no personīgās zīmolvedības konsultantes Ingas Dalibas.

Lasīt vairāk