Free stock photo canva.com

5 iemesli, kāpēc ir svarīgi dalīties ar savu personīgā zīmola stāstu

Aiz ikviena personīgā zīmola noteikti ir kāds nozīmīgs pieredzes stāsts par biznesa uzsākšanu vai kādu svarīgu pagrieziena punktu karjerā, sevis attīstīšanu, uzdrīkstēšanos, par pieļautajām kļūdām vai nožēloto, par to, ko varbūt darītu citādāk, un arī par to, kas ir palīdzējis sasniegt mērķus. Ir ļoti būtiski dalīties ar savu personīgā zīmola stāstu gan ikdienas komunikācijā klātienē un virtuālajā vidē, gan arī intervijās un publiskajā runā plašākai sabiedrības daļai.

Lūk, pieci iemesli, kāpēc ir svarīgi dalīties ar savu stāstu!  

1. Sakari jeb pazīšanās

Mēs sākam atrast savus cilvēkus. Tos, kuri mūs saprot, kuri dzird un redz mūs tādus, kādi mēs esam patiesībā. Kad mēs dalāmies savā stāstā ar citiem, mēs ļaujam viņiem redzēt tās mūsu daļas, kuras mums varbūt kādreiz mācīja neizrādīt. Mēs iepazīstamies ar cilvēkiem, kas ir piedzīvojuši kaut ko līdzīgu vai sapņo sasniegt līdzīgus mērķus, un kurus mūsu pieredze iedvesmo neapstāties grūtību priekšā.

2. Dziļums

Stāstot savu stāstu ar sirdi, ir iespēja ienirt un rakt dziļāk. Tas ir brīdis, kad var uzdot grūtus un neērtus jautājumus. Tādus jautājumus, kas sākumā varētu likt apšaubīt sevi un jebkuru lēmumu, ko jebkad esi pieņēmis, bet beigās tomēr palīdzēs vēl vairāk mīlēt sevi un uzticēties sev.

3. Atļauja

Kad mēs parādāmies, lai dalītos savā stāstā par personīgo zīmolu un pieredzi, mēs radām vietu citiem, lai arī viņi var ar mums dalīties savā stāstā. Tad, kad dalāmies ar dažām mūsu dzīves neaizsargātām daļām, nav nekādas garantijas, ka visi mīlēs Tevi un Tavu stāstu, tomēr ir vērts reizēm atklāt vairāk daļu no sevis, lai ar savu stāstu iedvesmotu citus, un paši iedvesmotos no citiem.

4. Autentiskums

Kad kāds atvēl savu laiku, lai runātu un dalītos ar mums savos stāstos, kas ilgst vairāk nekā dažas sekundes Snapchat vai Instagram ievietotajos profilos, mēs sākam redzēt īstos viņus, un viņi redz īstos mūs. Esi cilvēks, kurš pastāstīs patieso stāstu, savu autentisko stāstu!

5. Kopiena

Kad mēs atrodam citus sev līdzīgus cilvēkus, kuriem ir tādas pašas vai līdzīgas problēmas vai pieredze kā mums, mēs jūtamies mazāk vientuļi un vairāk saistīti, pieņemti un saprasti. Tie var būt pilnīgi nepazīstami cilvēki, kuri pēc dzirdētā vai lasītā Tava personīgā zīmola stāsta uzdrošināsies sazināties ar Tevi, iepazīties tuvāk un varbūt uzaicinās pievienoties uz kādu vērtīgu biznesa pasākumu, kur Tu varēsi satikt vēl citus sev līdzīgus cilvēkus, no kuriem iedvesmoties un justies pieņemts.