Foto no Deivida Cjukšas privātā arhīva

Dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlies

Būt enerģijas pilnam, aizrautīgam, uzņemties atbildību gan par sevi, gan par citiem cilvēkiem, un dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlies, darot to, kas sagādā patiesu prieku – tā ir nekustamo īpašumu aģenta un uzņēmuma "AVER Brokerage" vadītāja Deivida Barona personīgā zīmola veiksmes atslēga. Un viņš ar savu aizrautību spēj iedvesmot arī citus sev apkārt.

Kādas ir Tavas “superspējas”? Ko Tu dari labāk par citiem?

Mana “superspēja” ir ātri izkustināt lietas no plato stāvokļa, iedot impulsu un enerģiju attīstībai, kustībai. Iegūt taustāmu rezultātu īsā laikā.

Kāpēc izvēlējies kļūt par uzņēmēju?

Uzņēmējdarbība sniedz iespēju pašam veidot un radīt tādu vidi un dzīvesveidu, kādu vēlies. Tev ir pilna kontrole. Caur uzņēmējdarbību ir iespēja ietekmēt vairāk cilvēku dzīves, un es gribu dzīvot tādu dzīvi, kurā spēju ietekmēt sev apkārt notiekošo - uzņēmējdarbība ir mans ceļš, kā to darīt šobrīd.

Kādas ir Tavas dzīves un darba vērtības?

Jēgpilnas attiecības ar cilvēkiem, uzņemties pilnu atbildību par sevi un citiem, psihiskā un fiziskā veselība, visu darīt ar tīru sirdsapziņu un godaprātu.

Kurus vārdus un frāzes Tu visbiežāk lietojat, lai raksturotu sevi?

Daudz enerģijas, aizrautīgs.

Kas padara Tavus darba rezultātus interesantus un unikālus?

Liela izpratne, ka aiz katra darba, produkta, uzņēmuma ir cilvēki ar savām vajadzībām. Katrs esam unikāls, un iedziļināšanās vajadzību saprašanā padara katra klienta pieredzi un rezultātu unikālu.

Kas Tev patiesi aizrauj?

Mani aizrauj, kad redzu cilvēkā notiekam “ahaaaaa” momentu, kas izmaina viņa skatījumu uz dzīvi vai kādu konkrētu lietu.

Kādam, Tavuprāt, ir jābūt labam uzņēmuma vadītājam?

Labs uzņēmuma vadītājs uzņemas 100% atbildību par saviem cilvēkiem - darbiniekiem, klientiem, piegādātājiem utt. Viņš ir gatavs uzklausīt un iegūt informāciju, lai pieņemtu lēmumus, bet, kad pieņem tos, stingri ievēro lēmumu izpildi. Labs vadītājs attīsta un iedvesmo cilvēkus sev apkārt un panāk rezultātus gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Spēj sistematizēt procesus un nodrošināt to kvalitāti. Lielākā laba vadītāja spēja ir piesaistīt sev spēcīgus, gudrus cilvēkus.