Vai esi domājis par sava biznesa uzsākšanu, taču baidies spert pirmo soli, jo šķiet, ka viss ir sarežģīti? Tad šis seminārs ir paredzēts tieši Tev. Kā attīstīt savu biznesu? Kā darīt savu sirdsdarbu? Kā izveidot biznesa plānu? Kas ir pirmie soļi, lai sāktu savu uzņēmējdarbību? Kā izvairīties no tipiskākajām kļūdām? Kā savienot savu biznesu ar citu darbu vai jomu? Un kā galu galā nopelnīt? Pievienojies semināram un iegūsti atbildes un iedvesmu, lai dotos biznesa pasaulē!

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 30 EUR
Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem – 25 EUR (ar atlaižu kodu)

Veido sevi panākumiem!

  • Biznesa ideja un tās attīstīšana
  • Iekšējie talanti un izaicinājumi, kas palīdz/traucē biznesa izveidošanā
  • Biznesa plāns un pirmie soļi
  • Tipiskākās kļūdas uzņēmējdarbības uzsākšanā
  • Panākumi un naudas principi

Terēze Riekstiņa

Biznesa konsultante un apmācību trenere ar 20 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (banku, mazumtirdzniecības un biznesa konsultāciju jomā). Vada apmācības pārdošanā, vadībā un personīgajā attīstībā. No 2017. gada darbojos biznesa inkubatoros ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem. Izveidojusi biznesa apmācību spēli un grāmatu "Pārdošanas maratons". Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland.

LinkedIn profils

25 - 30 EUR