Es ļoti labi atceros savu pirmo digitālo konferenci, kuru man bija WebEx platformā jāvada 100 dalībniekiem. Tā bija maza panika viena pēc otras, jo bija tik daudz kas, kas varēja nesanākt. Fakts, ka telpā biju viena pati ar datoru, maz palīdzēja. Likās – labāk būt uz skatuves, tad būtu vieglāk situāciju kontrolēt. Bet digitālā vidē ir citādāk, jo ir daudz kas, ko nepārvaldām, piemēram, interneta pieslēguma stabilitāte, pēkšņi sistēmas uzlabojumi un vispārējā digitālo rīku darbība. Konference, ko vadīju, bija 2012. gadā, bet joprojām ķermeniski atceros to dienu un notikumus.

Tehnostress ir tāds stress, kas rodas no tehnoloģiju lietošanas. To izraisa vairāki iemesli, ar kuriem mums jātiek galā, dažreiz pat vienlaicīgi.

Kā ar jebkuru stresu, ir vairāki mehānismi un soļi, ko varam veikt, lai mazinātu to. Tehnoloģijām ir jākalpo mums un jāatvieglo ikdiena, nevis otrādi.

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 30 EUR
Personīgā Zīmola Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem – 25 EUR (ar atlaižu kodu)

Veido sevi panākumiem!

  • Biežākie iemesli tehnostresa klātbūtnei
  • Stress attālinātos darba apstākļos
  • Sekas no tehnostresa
  • Padomi, kā cīnīties ar sekām
  • Matrica pārliecinošai uzstāšanai attālinātā vidē

Ieva Veidemane

Komunikācijas un mārketinga profesionāle ar interesi par tehnoloģijām. Vairāk nekā 10 gadus strādājusi Fortune 500 kompānijās, ieņemot vadošus amatus iekšējā mārketingā un vadot globālus projektus. Ievas misija ir palīdzēt jebkuram kļūt par labāku komunikatoru saziņā ar apkārtējiem (kolēģiem, vadītājiem, klientiem), izmantojot dažādas saziņas tehnikas, personīgos stāstus un tehnoloģijas. Ieva sevi pati raksturo kā pozitīvu dumpinieku, kas cenšas atrast radošus veidus, kā sasniegt rezultātus. Personīgā dzīvē Ieva piekopj wabi-sabi filozofiju. Vai gribat par to uzzināt ko vairāk?

LinkedIn profils

25 - 30 EUR