Personīgo LinkedIn profilu var uzskatīt un pilnvērtīgi mūsdienās lietot kā vizītkarti, CV, portfolio un rekomendāciju mapi, pašprezentācijas platformu un kā vizītkaršu, kontaktu blociņu. Tas viss korekti un pareizi pasniegts ļauj radīt pirmo patiesi profesionālu iespaidu par sevi, kandidējot uz aktuālajām vakancēm darba tirgū. Turklāt šobrīd LinkedIn ir parūpējies vēl par daudz citām papildu iespējām, kā būt redzamiem un pamanāmiem darba devējiem un rekrutieriem.

Šī meistarklase ir domāta tieši Tev, ja šobrīd esi jauna darba meklējumos vai vēlies rast jaunas karjeras izaugsmes iespējas konkrētā nozarē. Meistarklases gaitā esi aicināts visu izrunāto uzreiz īstenot dzīvē, veicot izmaiņas vai papildinot savu profilu. Ja vēl neesi reģistrējies LinkedIn.com, lūdzu, to izdari līdz meistarklases sākumam. Tāpat datorā jābūt pa rokai Tavam CV vai vismaz informācijai ar datumiem, nosaukumiem par Tavu izglītības un darba pieredzi, kā arī kvalitatīvas portreta fotogrāfijas, kuras Tu labprāt redzētu interneta vidē.

Meistarklases vadītāja ir praktizējoša rekrutiere, tāpēc būs daudz reālas dzīves piemēru un skatījumu no malas uz potenciālo kandidātu profiliem.

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 30 EUR
Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem – 25 EUR (ar atlaižu kodu)

Veido sevi panākumiem!

1. Vizītkarte – īsi, profesionāli un kvalitatīvi par sevi, kā arī atbilde uz jautājumu “vai vispār esmu atrodams potenciālajam darba devējam”
2. Izglītības un darba pieredzes korekta atspoguļošana profilā
3. Prasmju, kompetenču, veikto projektu, sertifikātu pievienošana profilā
4. Profila transformēšana par sūtāmu CV dažādos formātos
5. Rekomendāciju iegūšana un pievienošana profilā
6. Redzamības palielināšana darba devējiem un rekrutieriem jeb kā pasaulei pateikt - “esmu atvērts darba piedāvājumiem”
7. Darba piedāvājumu meklēšana un kandidēšana uz tiem LinkedIn-ā
8. Komunikācijas uzsākšana un uzturēšana ar personāla speciālistu

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” un radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

LinkedIn profils

25 - 30 EUR