Meistarklases ar praktiskiem uzdevumiem, lai 12 akadēmisko stundu laikā izstrādātu efektīvus un individuālus rīkus, kas kalpos kā kaujas ieroči, ATTĀLINĀTI pārdodot savas idejas, savus produktus un savus pakalpojumus.

Otrā meistarklase no meistarklašu cikla "Attālinātā pārdošana"

Meistarklases domātas pārdošanas vadītājiem un pārdošanas speciālistiem, kas darījumu vadību un pārdošanu vismaz daļēji šobrīd veic attālinātā režīmā bez klātienes komunikācijas ar klientiem un partneriem.

Nu jau drīz būs pagājis pilns gads, kopš pandēmijā pasaulē ir mainījusi daudzu speciālistu darba ikdienu. Ja iepriekš pavisam brīvi varēja aizbraukt pie jebkura klienta un visu izrunāt klātienē, tad šobrīd lielai daļai pārdošanas vadītāju un speciālistu joprojām nākas apgūt attālinātā darba principus un komunikāciju ar klientiem organizēt attālināti. Aktuāls ir jautājums - kā efektīvi vadīt pārdošanas un darījumu vadības procesus, ja tas viss ir jādara telefonsarunās, e-pastos un online mītiņos?

Meistarklašu mērķis un sasniedzamais rezultāts:
Praktiskā veidā apgūt jaunas metodes un rīkus, kā pārdošanas un darījumu vadības procesu padarīt efektīvāku visās pārdošanas un darījumu cikla stadijās, neatkarīgi no pārdodamā produkta vai pakalpojuma.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa par vienu meistarklasi - 30 EUR

Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem - par vienu meistarklasi 25 EUR (ar atlaižu kodu)

Veido sevi panākumiem!

- savu produktu un pakalpojumu prezentēšana un pozicionēšana;
- darbs ar iebildumiem: iebildumu atklāšana un pārvarēšana.

Guntars Logins

Pārdošanas konsultāciju un apmācību uzņēmuma "Alpha Partners" vadītājs, kuram ir 10+ gadu pieredze pārdošanā un vadībā. Kopā ņemot, tās ir 80,000+ pārdošanas situācijas ASV, Kanādā, Austrālijā, Lielbritānijā un Latvijā. Guntars ir pārdošanas kursa direktors bakalaura programmā Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā (SSE Riga). Aizraujas ar garo distanču skriešanu - finišēti 100+ km kalnu ultra-maratoni Jaunzēlandē, Austrālijā, Argentīnā un Dienvidāfrikā.

LinkedIn profils

25 - 30 EUR