Šo apmācību pamatā ir izpratne, ka paštēls ir viens no vērtīgākajiem cilvēka aktīviem, kas ir pamats izaugsmei jebkurā dzīves jomā. Meistarklases laikā dalībnieki iemācīsies, kā mērķtiecīgi un sistemātiski strādāt ar sava paštēla paradigmu, lai atklātu savu patieso paštēlu, kurš ļaus tiem sasniegt savas dzīves vērtos mērķus.

Otrā meistarklase no pašizaugsmes meistarklašu cikla “Paštēla alķīmija”, kurā paredzēta zināšanu apguve lekcijas formā, praktiskie uzdevumi un jautājumu/atbilžu sesija.

Meistarklases notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa par abām meistarklasēm (16.02. un 23.02.) - 120 EUR

Dalības maksa par vienu meistarklasi - 60 EUR

Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem - par abām meistarklasēm 98 EUR, par vienu meistarklasi 49 EUR (ar atlaižu kodu)

Veido sevi panākumiem!

Sniedz izpratni par sevis pieņemšanas nozīmi un praktisko pielietojumu, kā arī piedāvā pārbaudītus rīkus paštēla izaugsmei. Dalībnieki veic praktiskus uzdevumus sava ideālā dzīves scenārija izveidei. Nodarbības beigās ir jautājumu/atbilžu sesija.

Eižens Leimans

Proctor Gallagher Institute konsultants un pašizaugsmes koučs ar 16 gadu praktisku pieredzi personiskajā pašizaugsmē, neatlaidīgi meklējot arvien jaunus ceļus sevis pilnveidošanai. Kopš 2018. gada Eižens kā Proctor Gallagher Institute konsultants apgūst un turpina pilnveidot vispusīgas zināšanas cilvēka potenciāla un izaugsmes jomā pie viena no pasaules ievērojamākajiem skolotājiem pašizaugsmes nozarē Boba Proktora (Bob Proctor). Eižens neatlaidīgi ceļ savu kvalifikāciju, papildinot šīs zināšanas pie citiem pasaulē atzītiem mentoriem dažādās ar pašizaugsmi saistītās jomās.

LinkedIn profils

49 - 60 EUR