Personīgais zīmols vēl nekad nav bijis tik aktuāls kā pašlaik. Tas nav tikai veids, kā mēs sevi prezentējam citiem, bet arī instruments, ar kura palīdzību varam radīt vērtīgu kontaktu tīklu, palielināt savu atpazīstamību un veidot uzticamu reputāciju savā jomā. Tas ir īpaši nozīmīgs tiem, kuri vēlas izcelties konkurences apstākļos, pieņemt apzinātus lēmumus savas karjeras virzībā un būvēt ilgtspējīgu biznesu vai profesionālo ceļu.

Ņemot vērā personīgā zīmola nozīmi, šī meistarklase piedāvā ieskatu, kura dalībnieki iegūs prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas, lai izveidotu un pilnveidotu savu personīgo zīmolu. Sākot no savu vērtību definēsanas un pozicionēšanos, līdz konkrētiem soļiem un rīkiem, kas jāņem vērā, veidojot savu zīmola ceļakarti.

Lai būtu gatavi nākamajiem izaicinājumiem un iespējām, kas nāk līdz ar personīgā zīmola veidošanu un attīstību, šī meistarklase ir ideāla iespēja uzņēmējiem, nodaļu vadītājiem, kā arī neatkarīgiem profesionāļiem.

Izmanto šo iespēju un iegūsti prasmes, kuras palīdzēs Tev izcelties savā jomā un radīt ilgstošu iespaidu!

Kursa mērķis: sniegt praktisku ieskatu personīgās zīmolvedības jomā, pilnveidot pozicionēšanās prasmes un izveidot ceļakarti sava personīgā zīmola attīstīšanai.

Mērķauditorija: uzņēmēji, biznesa attīstības un nodaļu vadītāji, atslēgas cilvēki uzņēmumos, neatkarīgie profesionāļi (konsultanti, kouči, lektori).

Maksa vienam dalībniekam – 210 EUR
Esošajam Personīgā Zīmola Akadēmijas klientam** – 180 EUR

Maksā iekļauts:

  • 4 akadēmisko stundu meistarklase ar praktisku darbošanos;
  • izdales materiāls «Mana personīgā zīmola ceļakarte»;
  • ieteicamā literatūra patstāvīgajam darbam;
  • apliecības meistarklases dalībniekiem.

Pieteikšanās kursiem – bilesuserviss.lv vai renars@personigaiszimols.lv

 

N.B.

* Meistarklasi var iegādāties arī uzņēmumi savām komandām in-house nodarbībām attālināti vai klātienē. Kursa apjoms, dalībnieku skaits, norises laiks un izmaksas saskaņojamas individuāli.
** Par esošajiem klientiem tiek uzskatīti tie, kuri kaut vienreiz ir iegādājušies un izmantojuši kādu no Personīgā Zīmola Akadēmijas pakalpojumiem : individuālo sesiju, in-house apmācības, citu meistarklasi vai video semināru.
*** Meistarklases norise var tikt filmēta vai fotografēta Personīgā Zīmola Akadēmijas darba kvalitātes izvērtēšanas un publicitātes mērķiem.

  • Kas ir personīgais zīmols un personīgā zīmolvedība?
  • Pozicionēšanās (kas es esmu? kādas ir manas pamatvērtības, dzīves pozīcija? kāda ir mana personība? kādas ir manas dotības un dotumi? kas ir mana mērķauditorija? ko es gribu darīt, ko nedarīt?)
  • Personīgā zīmola ceļakartes izveide (ar ko sākt? kādus kanālus izvēlēties? kādi resursi nepieciešami?)
  • Jautājumu un atbilžu sesija

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

LinkedIn profils

210 EUR