Ja Tev ir interese par savas digitālās identitātes veidošanu, meklējot veidus, kā izcelties un izveidot efektīvu un profesionālu LinkedIn profilu. Kursa mērķis ir sniegt Tev zināšanas un rīkus, lai radītu spēcīgu priekšstatu par sevi digitālajā vidē un izmantotu LinkedIn platformu sevis labākai pozicionēšanai profesionālajā pasaulē.

Vai esi vēlies uzzināt, kā izskatīties pārliecinoši un profesionāli digitālajā vidē? Tad pievienojies mums šajā meistarklasē, kur mēs kopā izpētīsim, kā izveidot un optimizēt Tavu LinkedIn profilu, lai tas atspoguļotu Tavas prasmes, pieredzi un profesionālo identitāti visefektīvākajā veidā.

Šī meistarklase ir domāta visiem, kuri vēlas pastiprināt savu digitālo klātbūtni un veidot profesionālu tēlu – esi students, darba meklētājs, uzņēmējs, speciālists vai vadītājs. Ceram, ka šis kurss būs pamats Tavu panākumu ceļā LinkedIn platformā un palīdzēs Tev izcelties mūsdienu digitālajā profesionālajā vidē!

Kursa mērķis: radīt priekšstatu par mūsdienu profesionāļa tēla veidošanu digitālajā vidē un izveidot profesionālu LinkedIn profilu.

Mērķauditorija: visi, kuri vēlas izskatīties profesionāli digitālajā vidē.

Maksa vienam dalībniekam – 149 EUR
Esošajam Personīgā Zīmola Akadēmijas klientam** – 120 EUR


Maksā iekļauts:

  • 4 akadēmisko stundu meistarklase ar praktisku darbošanos savos LinkedIn profilos ;
  • ieteicamā literatūra patstāvīgajam darbam;
  • meistarklases ieraksts pieejams 30 dienas pēc tās.

Pieteikšanās kursiem – bilesuserviss.lv vai renars@personigaiszimols.lv

Papildu jautājumi: (+371) 28 644 298 Renārs Alksnītis, projektu vadītājs

N.B.

* Meistarklasi var iegādāties arī uzņēmumi savām komandām in-house nodarbībām attālināti vai klātienē. Kursa apjoms, dalībnieku skaits, norises laiks un izmaksas saskaņojamas individuāli.
** Par esošajiem klientiem tiek uzskatīti tie, kuri kaut vienreiz ir iegādājušies un izmantojuši kādu no Personīgā Zīmola Akadēmijas pakalpojumiem : individuālo sesiju, in-house apmācības, citu meistarklasi vai video semināru.
*** Meistarklase tiek ierakstīta un ieraksts pieejams tikai meistarklases dalībniekiem. Pārsūtīt, kopēt vai citādi nodot trešām personām ir aizliegts.

  • LinkedIn profila audits
  • Kas ir LinkedIn un kādu mērķu sasniegšanai tas var kalpot
  • Profesionāla profila izveide (praktiska darbošanās savos profilos, soli pas solim izejot cauri katrai sadaļai, to izveidojot vai pilnveidojot)
  • Uzticamība digitālajā vidē
  • Jautājumu un atbilžu sesija

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un pilna cikla HR risinājumu aģentūras “DarbaGuru” radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, pieredzējusi lektore, LinkedIn trenere, sertificēta Genos International EI (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER, LTRK, LĪDERE biedrs.

LinkedIn profils

149 EUR