Lai sasniegtu savus mērķus un izvairītos no negatīviem emocionāliem kāpumiem un kritumiem, ir svarīgi apzināties savus domāšanas aizspriedumus un mācīties tos kontrolēt. Šajā meistarklasē mēs apspriedīsim, kā pārvarēt šos aizspriedumus un veidot domāšanu, kas ļauj justies labi, neatkarīgi no apkārtējās vides.

Kāpēc tas notiek:

Mums katram ir savas domāšanas aizspriedumi, kas formējas no vides, audzināšanas un negatīvas pieredzes ietekmes. Šie aizspriedumi var būt tik stipri iesakņojušies, ka tos ir grūti pārvarēt. Tā rezultātā mēs varētu piedzīvot emocionālus kāpumus un kritumus, kas var traucēt mūsu ikdienas dzīvi un mūsu sasniegumu gaitas.

Ko darīt:

Ceļš uz domāšanas aizspriedumu pārvarēšanu sākas ar to atpazīšanu, izpratni un nosaukšanu. Lai kontrolētu savas domas, ir svarīgi apzināties savu stāvokli un noteikt, kas tieši rada negatīvas emocijas. Tāpat kā fiziskajā treniņā, arī šajā gadījumā prakses palīdz uzlabot savu domāšanu un sasniegt savus mērķus.

Mērķauditorija:

Šī meistarklase ir domāta visiem, kuri vēlas uzlabot savu emocionālo līdzsvaru un pārvarēt savus domāšanas aizspriedumus. Tā var būt noderīga gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē.

Ieguvumi:

  • Pārzināt savus domāšanas aizspriedumus un mācīties tos kontrolēt.
  • Veidot domāšanu, kas ļauj justies labi, neatkarīgi no apkārtējās vides.
  • Izmantot prakses, lai uzlabotu savu emocionālo līdzsvaru un pārvarētu grūtības ikdienas dzīvē.
  • Uzlabot savu komunikāciju ar dažāda tipa cilvēkiem un pārvarēt stresu.

Norises laiks: 2023. gada 22. septembrī plkst. 10.00-13.15

Norises vieta: Personīgā Zīmola Akadēmijas telpās (Mazā Nometņu ielā 31, Rīgā)

Dalības maksa: 194 EUR (demo semināra dalībniekiem vai ar atlaides kodu 159 EUR)

Pieteikšanās – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

Vietu skaits ierobežots, darbs mazā grupā līdz 10 cilvēki, kas nodrošina individuālu pieeju katram kursu dalībniekam ar iespēju uzdot papildu jautājumus nodarbību vadītājai.

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

LinkedIn profils

194 EUR