Šī meistarklase ir domāta tiem, kuri vēlas uzlabot savas pašprezentācijas prasmes publiskās uzstāšanās laikā un gūt pārliecinošākus rezultātus sava uzņēmuma vai pārstāvētās sfēras prezentēšanā. Tā var noderēt gan jauniem speciālistiem, kas tikai sāk savu karjeru, gan arī pieredzējušiem vadītājiem un biznesa īpašniekiem, kuri vēlas uzlabot savu komunikāciju ar klientiem, partneriem un sadarbības partneriem.

Ieguvumi:

  • Uzlabotas prasmes publiskās uzstāšanās laikā: Dalībnieki gūs pieredzi un prasmes, lai uzlabotu savas spējas pašprezentācijas laikā. Tiks piedāvāti padomi un vingrinājumi, kā efektīvāk pārraidīt savu ziņu, uzmanīt auditoriju un rādīt sevi no labās puses.
  • Labāka pašapzinība un pašpārliecība: Treniņš palīdzēs dalībniekiem saprast savu vērtību un potenciālu, lai veidotu sev uzticību un pašpārliecību. Iegūstot pašapziņu, dalībnieki varēs efektīvāk uzstāties un aizstāvēt savu viedokli.
  • Pārliecinošāka un efektīvāka prezentācija: Treniņa laikā dalībnieki tiks apmācīti, lai izstrādātu un sagatavotu pārliecinošāku un efektīvāku prezentāciju. Tiks iedvesmota kreatīva domāšana un radošas idejas, lai izceltos no pārējiem un piesaistītu auditorijas uzmanību.
  • Uzlabota emociju vadība: Treniņš sniegs dalībniekiem vingrinājumus un metodes, kā uzlabot emociju vadību un mazināt uztraukumu, kas var novērst neveiksmīgu prezentāciju. Tādējādi dalībnieki varēs uzstāties ar pašpārliecību un patīkamu emociju, kas pozitīvi ietekmēs viņu prezentācijas.

Norises laiks: 2023. gada 18. augustā plkst. 10.00-13.15

Norises vieta: Personīgā Zīmola Akadēmijas telpās (Mazā Nometņu ielā 31, Rīgā)

Dalības maksa: 194 EUR (demo semināra dalībniekiem vai ar atlaides kodu 159 EUR)

Pieteikšanās – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

Vietu skaits ierobežots, darbs mazā grupā līdz 10 cilvēki, kas nodrošina individuālu pieeju katram meistarklases dalībniekam ar iespēju uzdot papildu jautājumus nodarbību vadītājai.

Kā notiek nodarbība:

  1. Teorētiskā daļa: Dalībnieki iepazīstas ar galvenajiem pašprezentācijas veidošanas principiem, kas ietver prezentācijas mērķu noteikšanu, auditorijas izpratni, efektīvas struktūras izveidi, stāsta stāstīšanu, vizuālās palīdzības izmantošanu un citas svarīgas jomas.
  2. Praktiskā daļa: Dalībnieki aktīvi iesaistās prezentācijas vingrinājumos, lai piemērotu teorētiski apgūtās zināšanas. Tiek piedāvāti uzdevumi, kuros dalībnieki izstrādā savu pašprezentācijas tekstu, pēc tam prezentē savu uzstāšanos un saņem atsauksmes no citiem dalībniekiem un trenera. Tiek veikti arī dažādi uztraukuma mazināšanas vingrinājumi un emocionālās izpratnes veidošana.
  3. Atgriezeniskā saite: Treneris sniedz ieteikumus katram dalībniekam, lai palīdzētu uzlabot viņu pašprezentācijas prasmes. Tiek piedāvātas arī metodes, kā uzlabot savu sniegumu un iegūtu lielāku uzmanību no auditorijas.

Kopumā šī programma ir paredzēta, lai palīdzētu dalībniekiem uzlabot savas pašprezentācijas prasmes un uzstāties pārliecinoši un veiksmīgi. Tas ietver teorētisko bāzi, praktisko piemērošanu un individuālos ieteikumus, lai dalībnieki varētu uzlabot savu sniegumu un panākt vēlamo auditorijas ietekmi.

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un pilna cikla HR risinājumu aģentūras “DarbaGuru” radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, pieredzējusi lektore, LinkedIn trenere, sertificēta Genos International EI (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER, LTRK, LĪDERE biedrs.

LinkedIn profils

194 EUR