Pastāv vairāki veidi, kā mainīt savu dzīvi un dzīvot tā, kā patiesi vēlies. Ir metodes, kas ar disciplīnu, pozitīvismu un iedvesmu ļauj mums izveidot mērķu sarakstus un uzdevumus, lai tos sasniegtu. Un ir reizes, kad vienīgais ceļš uz attīstību, ir patiesās ainas ieraudzīšana, realitātes/pagātnes pieņemšana un būt patiešām gatavam sastapties arī ar lietām, kas līdz šim neļauj piepildīt savus sapņus un vēlmes. Meistarklasē veltīsim laiku savu resursu analizēšanai un pētīsim, kā tuvoties mērķiem pārmaiņu laikos, transformēt un pielāgot tos.

Mērķauditorija: visiem, kuriem ir būtiski šo gadu iesākt un pavadīt mērķtiecīgi, realizējot pilnībā savu potenciālu gan privātajā, gan profesionālajā jomā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (10.00-13.15)

Meistarklases maksa vienam dalībniekam: 120 EUR

Maksā iekļauts:

  • klātienes meistarklase Personīgā Zīmola Akadēmijas telpās (Mazā Nometņu ielā 31, Rīgā);
  • lapas pierakstiem, kafijas pauze;
  • apliecība meistarklases apmeklētājiem.

Vietu skaits ierobežots, darbs mazā grupā līdz 10 cilvēki, kas nodrošina individuālu pieeju katram meistarklases dalībniekam, kā arī iespēja praktiski un iesaistoši darboties ikkatram.

Pieteikšanās meistarklasei – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

Papildu jautājumi: +371 28 369 212 (Sigita)

N.B.
* Kursu var iegādāties arī uzņēmumi savām komandām in-house nodarbībām. Kursa apjoms, dalībnieku skaits, norises laiks un izmaksas saskaņojamas individuāli.
** Kursu norise var tikt filmēta vai fotografēta akadēmijas darba kvalitātes izvērtēšanas un publicitātes mērķiem.

  • Svarīgākie mērķu formulēšanas likumi.
  • Disciplīnas nozīme mērķu sasniegšanā.
  • Praktiski vingrinājumi un tehnikas, lai sāktu DARĪT!
  • Kāpēc reizēm mēs savus mērķus nesasniedzam?
  • Biežākie faktori, kuri ietekmē mūsu virzību uz rezultātiem.

Terēze Riekstiņa

Biznesa konsultante un apmācību trenere ar 20 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (banku, mazumtirdzniecības un biznesa konsultāciju jomā). Vada apmācības pārdošanā, vadībā un personīgajā attīstībā. No 2017. gada darbojos biznesa inkubatoros ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem. Izveidojusi biznesa apmācību spēli un grāmatu "Pārdošanas maratons". Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland. No 2017. gada konsultē un strādā ar jaunajiem un pieredzējušiem uzņēmējiem. Koordinē LLKC Biznesa mentoru tīklu.

LinkedIn profils

120 EUR