LinkedIn ir pasaulē vadošā profesionālo kontaktu un B2B (business to business) komunikācijas platforma. Reģistrēto lietotāju skaits šobrīd pārsniedzis vairāk nekā 800 miljonus visā pasaulē, no kuriem būtiska daļa ir uzņēmumu īpašnieki, biznesa vadītāji, direktori - lēmējpersonas uzņēmumos. Uzņēmuma profils LinkedIn-ā savukārt kalpo pakalpojumu vai produktu prezentācijai, personāla un klientu piesaistei.

Meistarklase paredzēta uzņēmumu PR un mārketinga speciālistiem, MVU vadītājiem, pārdošanas un HR vadītājiem.

Norises vieta:

Zoom.us platformā (saite tiek nosūtīta iepriekšējā dienā), tādējādi nodrošinot iespēju apgūt zināšanas un attīstīt kompetences, atrodoties jebkurā pasaules malā, kur vien pieejams interneta pieslēgums.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (10.00-13.15)

Dalības maksa - 65 EUR

Pieteikšanās – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

 

Klientu atsauksmes:

“Liels paldies Ingai Dalibai par LinkedIn meistarklasi uzņēmuma profila veidošanā šajā sociālajā tīklā! Iegūta vērtīga, noderīga un praktiska informācija. Kopumā radās izpratne par komunikācijas veidiem un iespējām LinkedIn, tajā skaitā personāla meklēšanā. Tika apgūtas prasmes un gūtas atziņas par uzņēmuma kopējā tēla veidošanu gan LinkedIn, gan citos sociālajos tīklos, kas, manuprāt, bija šīs meistarklases pievienotā vērtība.”

Ilze Mūrniece

SIA "Privacon Baltics" biroja vadītāja

 

Veido sevi panākumiem!

  1. Uzņēmuma profila vizuālā un tekstuālā noformēšana
  2. Komunikācijas stratēģijas un profila administrēšana
  3. Iesaistošo ierakstu publicēšana laika joslā
  4. Darbinieku un vadības loma uzņēmuma zīmola popularizēšanā
  5. Nišu lapas (showcase pages) un to izmantošana pārdošanā, mārketingā, personāla vadībā
  6. Spēcīgu LinkedIn uzņēmumu profilu piemēri, to analīze
  7. Reklāmas veidi
  8. Jautājumu un atbilžu sesija, kā arī materiāli patstāvīgajam darbam ar LinkedIn

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” un radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

LinkedIn profils

65 EUR