LinkedIn profils digitālajā vidē mūsdienās kalpo kā vizītkarte, ko var “pasniegt” iepazīstoties. Vai šī “vizītkarte” jau šobrīd ir pietiekami uzmanību piesaistoša un kalpo kā durvju pavērējs biznesa tikšanās, darba pārrunu vai pat elementāras komunikācijas uzsākšanai? Ja tā nav, tad šī meistarklase ir domāta tieši Tev.

Meistarklase ir praktiska darbošanās ar LinkedIn profila sakārtošanu, uzlabošanu, pilnveidošanu. Tāpat būs vairāki uzdevumi, ko veiksim, lai audzētu kontaktu loku un iemācītos iesaistoši komunicēt.

Ja vēl neesi reģistrējies LinkedIn.com, lūdzu, to izdari līdz meistarklases sākumam. Datorā jābūt pa rokai Tavam CV vai vismaz informācijai ar datumiem, nosaukumiem par Tavu izglītības un darba pieredzi, kā arī kvalitatīvām fotogrāfijām, kuras Tu labprāt redzētu interneta vidē.

Norises vieta:

Zoom.us platformā (saite tiek nosūtīta iepriekšējā dienā), tādējādi nodrošinot iespēju apgūt zināšanas un attīstīt kompetences, atrodoties jebkurā pasaules malā, kur vien pieejams interneta pieslēgums.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (10.00-13.15)

Dalības maksa - 65 EUR

Pieteikšanās – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

 

Klientu atsauksmes:

"Cilvēkam, kurš ne pārāk labi pārzina sociālo tīklu LinkedIn, pat viena nodarbība sniegs skaidru priekšstatu, kas tas ir, kam domāts, kā tajā veidot savu vai uzņēmuma profilu. Viss top skaidrs, pateicoties meistarklases vadītājai Ingai Dalibai, kura skaidri, racionāli un bez lieka patosa izskaidro šī rīka noderīgumu. Noteikti iesaku šo meistarklasi ikvienam, kam jāstrādā ar LinkedIn!"

Ilze Rūtenberga-Bērziņa

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

 

Veido sevi panākumiem!

  1. Vizuālās informācijas psiholoģiskie aspekti veiksmīgas komunikācijas izveidošanai ar citiem LinkedIn lietotājiem.
  2. Precīzu atslēgvārdu izvēle, tekstu pievienošana un unikālās saites izveide labas atrodamības un redzamības nodrošināšanai.
  3. Būtiskākās profila sadaļas un to pareiza aizpildīšana.
  4. Efektīvas komunikācijas veidošana (ieraksti, video, raksti, aptaujas) kompetenču un profesionālās darbošanās atspoguļošanai.
  5. Meklēšanas filtra izmantošana noderīgo kontaktu loka audzēšanai.
  6. Attiecību veidošana un uzturēšana LinkedIn platformā.

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” un radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

LinkedIn profils

65 EUR