Personīgais LinkedIn profils pēc būtības kalpo kā Tava vizītkarte interneta vidē. To tu vari “pasniegt” iepazīstoties. Apdomā, cik uzmanību piesaistoša vai vizuāli pievilcīga šī vizītkarte ir šobrīd? Vai tas, kas Tu esi un kādi ir Tavi talanti, pieredze, sasniegumi, ir nodots kā skaidrs vēstījums pasaulei? Vai šī “vizītkarte” kalpos kā durvju pavērējs biznesa tikšanās, darba pārrunu vai pat elementāras komunikācijas uzsākšanai?

Meistarklasē runāsim un praktiski darbosimies pie personīgā LinkedIn profila sakārtošanas un efektīvas komunikācijas tajā. Tāpēc esi aicināts visu izrunāto uzreiz īstenot dzīvē, veicot izmaiņas vai papildinot savu profilu. Ja vēl neesi reģistrējies LinkedIn.com, lūdzu, to izdari līdz meistarklases sākumam. Tāpat datorā jābūt pa rokai Tavam CV vai vismaz informācijai ar datumiem, nosaukumiem par Tavu izglītības un darba pieredzi, kā arī kvalitatīvas portreta fotogrāfijas, kuras Tu labprāt redzētu interneta vidē.

Norises vieta:

Zoom.us platformā (saite tiek nosūtīta iepriekšējā dienā), tādējādi nodrošinot iespēju apgūt zināšanas un attīstīt kompetences, atrodoties jebkurā pasaules malā, kur vien pieejams interneta pieslēgums.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 65 EUR

Pieteikšanās – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

Veido sevi panākumiem!

1. Vizuālās informācijas (profila bildes, fona attēla) psiholoģiskie aspekti veiksmīgas komunikācijas izveidošanai ar citiem LinkedIn lietotājiem.
2. Precīzu atslēgvārdu izvēle, tekstu pievienošana un unikālās saites izveide labas atrodamības un redzamības nodrošināšanai.
3. Būtiskākās profila sadaļas un to pareiza aizpildīšana.
4. Efektīvas komunikācijas veidošana (ieraksti, video, raksti, aptaujas) kompetenču un profesionālās darbošanās atspoguļošanai.
5. Meklēšanas filtra izmantošana noderīgo kontaktu loka audzēšanai.
6. Attiecību veidošana un uzturēšana LinkedIn platformā.

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” un radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

LinkedIn profils

65 EUR