Mēs katrs esam īpašs, un mūsu dzīve ir būvēta no dažādiem ikdienišķiem un gluži neticamiem stāstiem, pavērsieniem mūsu dzīvēs. Katrs stāsts ir unikāls, un vienu un to pašu notikumu divi dažādi runātāji noteikti atstāstīs citādāk.

Stāstniecību jeb storytelling metodi komunikācijā izmanto bieži – to atpazīsiet reklāmās, izklaides industrijā un aizvien vairāk arī uzņēmējdarbībā, iepazīstinot ar kādu jaunu produktu, servisu un arī ar personību. Stāstiem ir dažādas funkcijas – lai nodotu zināšanas, lai mācītu vērtības un, protams, arī lai izklaidētu. Mūsdienu ātrajā laikmetā, kad valda uzmanības ekonomija, stāsti liek mums nedaudz apstāties un ieklausīties.

Lai labāk izprastu, kā pielietot storytelling metodi, kur to izmantot un kāda veida stāstus stāstīt, esam izveidojuši semināru, kur to visu apgūt. Dažādas situācijas prasa dažādu reakciju, bet mēs uzskatām, ka katram no mums ir vismaz 6 veidu personīgie stāsti, ar kuriem dalīties, lai Tu tiktu labāk saprasts.

Seminārs domāts ikvienam, kurš vēlas izkopt komunikācijas prasmi, lai labāk sasniegtu savus mērķus.

Norises vieta:

Zoom.us platformā (saite tiek nosūtīta iepriekšējā dienā), tādējādi nodrošinot iespēju apgūt zināšanas un attīstīt kompetences, atrodoties jebkurā pasaules malā, kur vien pieejams interneta pieslēgums.

Dalības maksa: 50 EUR 

Pieteikšanās – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

  • Kas ir stāstniecības (storytelling) metode un kas ir tās pamatā
  • Kāpēc vadītājam būtiski stāstīt stāstus
  • Kādi ir 6 stāsti, ar kuriem dalīties
  • Soļi efektīva stāsta izveidē
  • Praktiska darbnīca 1 sava stāsta izveidē

Ieva Veidemane

Komunikācijas un mārketinga profesionāle ar interesi par tehnoloģijām. Vairāk nekā 10 gadus strādājusi Fortune 500 kompānijās, ieņemot vadošus amatus iekšējā mārketingā un vadot globālus projektus. Ievas misija ir palīdzēt jebkuram kļūt par labāku komunikatoru saziņā ar apkārtējiem (kolēģiem, vadītājiem, klientiem), izmantojot dažādas saziņas tehnikas, personīgos stāstus un tehnoloģijas. Ieva sevi pati raksturo kā pozitīvu dumpinieku, kas cenšas atrast radošus veidus, kā sasniegt rezultātus. Personīgā dzīvē Ieva piekopj wabi-sabi filozofiju. Vai gribat par to uzzināt ko vairāk?

LinkedIn profils

50 EUR