Ir vairāki veidi, kā mainīt savu dzīvi un dzīvot tā, kā patiesi vēlies. Ir metodes, kas ar disciplīnu, pozitīvismu un iedvesmu ļauj mums izveidot mērķu sarakstus un uzdevumus, lai tos sasniegtu. Un ir reizes, kad vienīgais ceļš uz attīstību, ir patiesās ainas ieraudzīšana, realitātes/pagātnes pieņemšana un būt patiešām gatavam sastapties arī ar lietām, kas līdz šim neļauj piepildīt savus sapņus un vēlmes. Meistarklasē veltīsim laiku arī savu resursu analizēšanai un pētīsim, kā tuvoties mērķiem pārmaiņu laikos, transformēt un pielāgot tos.

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 50 EUR

Darbs notiek mazā grupā, kas nodrošina individuālu pieeju katram meistarklases dalībniekam ar iespēju uzdot papildu jautājumus lektorei.

Pieteikšanās meistarklasei – bezrindas.lv vai support@personigaiszimols.lv

Papildu jautājumi: +371 28 369 212 (Sigita)

 

Veido sevi panākumiem!

  • Svarīgākie mērķu formulēšanas likumi
  • Disciplīnas nozīme mērķu sasniegšanā
  • Pagātnes ietekmējošie faktori virzībā uz nākotni
  • Vingrinājumi un tehnikas, lai sāktu darīt
  • Iekšējie resursi savu sapņu īstenošanai
  • Darbs ar mērķu izpildi pārmaiņu laikos

Terēze Riekstiņa

Biznesa konsultante un apmācību trenere ar 20 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (banku, mazumtirdzniecības un biznesa konsultāciju jomā). Vada apmācības pārdošanā, vadībā un personīgajā attīstībā. No 2017. gada darbojos biznesa inkubatoros ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem. Izveidojusi biznesa apmācību spēli un grāmatu "Pārdošanas maratons". Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland.

LinkedIn profils

50 EUR