Meistarklase ar praktiskiem uzdevumiem, lai 4 akadēmisko stundu laikā izstrādātu efektīvus un individuālus rīkus, kas kalpos kā kaujas ieroči, ATTĀLINĀTI pārdodot savas idejas, savus produktus un savus pakalpojumus.

Nu jau ir pagājis vairāk kā gads, kopš pandēmija pasaulē ir mainījusi daudzu speciālistu darba ikdienu. Ja iepriekš pavisam brīvi varēja aizbraukt pie jebkura klienta un visu izrunāt klātienē, tad šobrīd lielai daļai pārdošanas vadītāju un speciālistu joprojām nākas apgūt attālinātā darba principus un komunikāciju ar klientiem organizēt attālināti. Aktuāls ir jautājums - kā efektīvi vadīt pārdošanas un darījumu vadības procesus, ja tas viss ir jādara telefonsarunās, e-pastos un online mītiņos?

Meistarklase domāta pārdošanas vadītājiem un pārdošanas speciālistiem, kas darījumu vadību un pārdošanu vismaz daļēji šobrīd veic attālinātā režīmā bez klātienes komunikācijas ar klientiem un partneriem.

Meistarklases mērķis un sasniedzamais rezultāts: Praktiskā veidā apgūt jaunas metodes un rīkus, kā pārdošanas un darījumu vadības procesu padarīt efektīvāku visās pārdošanas un darījumu cikla stadijās, neatkarīgi no pārdodamā produkta vai pakalpojuma.

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 30 EUR

Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem - 25 EUR (ar atlaižu kodu)

Pieteikšanās: bezrindas.lv 

Papildu jautājumiem: support@personigaiszimols.lv vai +371 28 369 212 (Sigita)

 

Veido sevi panākumiem!

  • Klienta esošo vajadzību izzināšana un jaunu vajadzību radīšana.
  • Darbs ar iebildumiem: iebildumu atklāšana un pārvarēšana.
  • Darījumu noslēgšana un proaktīva virzība uz nākamajiem soļiem.

Guntars Logins

Pārdošanas konsultāciju un apmācību uzņēmuma "Alpha Partners" vadītājs, kuram ir 10+ gadu pieredze pārdošanā un vadībā. Kopā ņemot, tās ir 80,000+ pārdošanas situācijas ASV, Kanādā, Austrālijā, Lielbritānijā un Latvijā. Guntars ir pārdošanas kursa direktors bakalaura programmā Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā (SSE Riga). Aizraujas ar garo distanču skriešanu - finišēti 100+ km kalnu ultra-maratoni Jaunzēlandē, Austrālijā, Argentīnā un Dienvidāfrikā.

LinkedIn profils

25 - 30 EUR