Noteikti esi dzirdējis teicienu “līdzīgs piesaista līdzīgu”. Pievilkšanas likums ir ļoti reāla lieta. Uz ko fokusējies, to arī piesaisti. Tāpēc aicinu Tevi izveidot vizuālizāciju tam, ko vēlies piesaistīt, kādas lietas, notikumus vai cilvēkus gribi sastapt savā dzīvē, kādus sapņus realizēt.

Vīzijas dēlis (vision board) jeb vizualizācija būtībā ir kolāža, bet ar dziļāku nozīmi un ietekmi uz procesiem Tavā dzīvē. Veidojot vizualizāciju, Tu pēc būtības apkopo attēlus, kas simbolizē visu, ko vēlies ieviest savā realitātē: jaunu darbu, jaunu māju, savu ideālo partneri – jebko.

Vizualizācijas spēks ir tāds, ka Tu katru dienu turpini skatīties un iztēloties to, ko vēlies sasniegt. Atkārtojot un atkārtojot noteiktus tēlus, Tu sāc piesaistīt tos savā dzīvē. Es šādas vizualizācijas veidoju kopš 2008. gada, tas ir kā rituāls, un varu droši apgalvot - tas strādā!

Darbnīca sastāv no teorētiska ievada par vizualizāciju veidošanas pamatnoteikumiem un praktiskas darbošanās, katram veidojot savu attēlu kolāžu.

Lai mēs to kopīgi varētu īstenot, lūdzu sagatavojiet: A3 formāta lapu, paprāvu kaudzīti ar veciem žurnāliem, šķēres un līmi. Noslēgumā veidosim pozitīvās afirmācijas un iekustināsim sapņu realizēšanās enerģiju.

“Tu meklē spēkus un pašapziņu ārpusē, bet tie ir jāmeklē sevī. Tie vienmēr tur ir bijuši.” (Freids)

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklases ilgums – 4 akadēmiskās stundas (18.00–21.15).

Dalības maksa - 30 EUR
Personīgā Zīmola Akadēmijas pastāvīgajiem klientiem - 25 EUR (ar atlaižu kodu)

Veido sevi panākumiem!

Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” un radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EQ (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

LinkedIn profils

25 - 30 EUR