Profesionāla LinkedIn profila izveide

Profesionālo kontaktu sociālā tīkla LinkedIn profils mūsdienās kalpo par būtisku elementu katra nozares speciālista un vadītāja tēla stiprināšanai. Tas ir arī veids, kā uzņēmējam vai karjeras veidotājam popularizēt savu personīgo zīmolu, atrast jaunu darbu, uzticamus sadarbības partnerus un uzturēt kontaktus ar esošajiem.

Tā ir praktiska un konfidenciāla nodarbība, kuras laikā strādājam pie LinkedIn profila izveides vai pilnveidošanas, tāpēc līdzi jābūt portatīvajam datoram, lai varētu veikt izmaiņas un pievienot nepieciešamos tekstuālos un vizuālos materiālus.

Pirms konsultācijas uz Jūsu e-pastu nosūtām ieteikumus, kādai informācijai un materiāliem ir jābūt datorā pa rokai un kādus jautājumus jāpārdomā, lai konsultācijas laiku varētu izmantot pēc iespējas produktīvāk.

Konsultācija var tikt organizēta klātienē Personīgā Zīmola Akadēmijas telpās vai attālināti Zoom.us platformā.

Konsultācijas ilgums – 90 minūtes jeb 1,5 stunda.

Maksa par konsultāciju - 150 EUR

1. Profila vizālā noformējuma izveide, lai tas atbilstu visiem psiholoģiskiem aspektiem uzticamības radīšanai un veiksmīgas komunikācijas izveidošanai.
2. Precīzu atslēgvārdu izvēle, tekstu pievienošana un unikālās saites izveide labas atrodamības un redzamības nodrošināšanai gan LinkedIn vidē, gan ārpus tās.
3. Būtiskāko profila sadaļu aizpildīšana pieredzes, izglītības, prasmju, darbu portfolio, dalību organizācijās atspoguļošanai.
4. Ieteikumi efektīvai meklēšanas filtra izmantošanai un kontaktu loka audzēšanai. Pirmais kontakts ar svešu sociālā tīkla lietotāju.
5. Atbildes uz papildu jautājumiem par LinkedIn efektīvu izmantošanu uzņēmējdarbībai, pārdošanai, mārketingam, rekrutēšanai, tēla veidošanai un karjerai.

"Man nesen bija prieks sadarboties ar Ingu Dalibu, un jāsaka, ka viņas sniegtais pakalpojums bija izcils.  Inga ārkārtīgi profesionāli un uzmanīgi izturējās pret manām vajadzībām un viņas zināšanas LinkedIn profila pilnveidošanā palīdzēja man sasniegt vēlamo rezultātu. Es ļoti iesaku Ingu ikvienam, kas meklē profesionālu, augstas kvalitātes pakalpojumu."

Una Jansone, izpilddirektore, augstākā līmeņa vadītāja

"Paldies Ingai par profesionālo pieeju Linkedin profila noformējumā. Inga tiešām laba profesionāle šī jautājumā. Man bija liels prieks noderīgi pastrādāt izveidojot sev tik superīgo profilu un uzzināt tik daudz nianses par kādiem man nebija ne jausmas.

Noteikti rekomendēju Ingu kā zinošu profesionāli kuras individuālas konsultācijas Linkedin profila noformējumā palīdzēs jūsu personīgajai un uzņēmuma atpazīšanai un izaugsmei!"

Jeļena Djubina, juriste uzņēmumā JD Legal Services

"We were happy to have intense workshop where Inga Daliba shared her know how on building sustainable corporate LinkedIn profile. Most important, now we are able to apply this know how practically. Moreover, the detailed analysis of our company profile allowed us to have an “outsider” perspective of how we are viewed by the platform audience. We received valuable advice on how to shape and improve our corporate profile, as well as continue the communication so that a larger audience could be engaged. The overall atmosphere of the webinar itself was pleasantly personal as we were free to discuss certain topics and ask questions to which we received actual and helpful answers."

Marija Kozevnikova, Baltijas personāla vadītāja uzņēmumā "Deloitte"

"I've completed Inga's Lindkedin proficiency course:  All the details and the nuances of working in Linkedin have been explained professionally! 
Inga was using examples to show how to create my own page – which was very helpful and efficient! Inga also stays in touch after the course, providing support during your first steps.
I recommend Inga as a professional in her field!"

Jana Škutāne, uzņēmuma "PFAT Translation" vadītāja

"Paldies par profesionālu LinkedIn konsultāciju! Visi ieteikumi un rekomendācijas no Ingas puses bija ļoti korekti un atbilstoši manai profila izveidei LinkedIn. Es ieteiktu arī citiem uzņēmējiem sadarbībā ar Ingu izkoriģēt savus profilus LinkedIn. Mēs katrs esam unikāls un neatkārtojams, bet vienmēr var labāk! Lai veicās!"

Ivo Līdums, uzņēmējdarbības attīstības vadītājs-konsultants
 


Inga Daliba

Mg. Paed., apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” un pilna cikla HR risinājumu aģentūras “DarbaGuru” radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, pieredzējusi lektore, LinkedIn trenere, sertificēta Genos International EI (emocionālās inteliģences) praktiķe. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk” (2017) autore. Biznesa klubu BNI, IPTER, LTRK, LĪDERE biedrs.

LinkedIn profils

150 EUR