Individuālās sistēmiskās konsultācijas

Katru dienu mēs risinām daudz izaicinājumus gan savā personīgajā dzīvē, gan sava uzņēmuma un komandas labā. Kā tajā nepazaudēt sevi, bet tieši otrādi atrast savu resursu, potenciālu un līdzsvaru? Kā panākt, ka viss darbojas kā labs mehānisms? Kā laicīgi pamanīt sāpīgākās lietas, kas traucē ne vien sasniegt rezultātu, bet arī būt veselīgas sistēmas daļai? Un galu galā kā pieaugušā vecumā pieaugt?

Biznesu apmācību trenere un sistēmiskās pieejas praktiķe Terēze Riekstiņa palīdz sniegt zināšanas, piemērus un praktisku ieskatu sistēmiskās pieejas un domāšanas izpratnē, ieraudzīt daļu no savas neapzinātā resursa un potenciāla, radīt veselīgākas dzīves izvēles, risināt individuālus personības un organizācijas jautājumus.

Sesijas laiks tiek saskaņots individuāli. Tās ir konfidenciālas ar pilnīgu un praktisku klienta iesaisti. Pieejamas jebkuram interesantam, kam aktuāli paskatīties uz sevi, savu uzņēmumu un/vai komandu no cita skatu punkta. Individuālās sesijās ir iespēja risināt dažādus savus jautājumus.

Sesijas var tikt organizētas klātienē Personīgā Zīmola Akadēmijas telpās vai attālināti Zoom.us platformā.

Vienas sesijas ilgums – 90 minūtes jeb 1,5 stunda.

Maksa par vienu sesiju - 120 EUR

 

Individuālās sesijas var palīdzēt:

  • izprast sistēmisko pieeju, tās mehānismus, likumus un attīstīt jaunu domāšanas veidu;
  • ieraudzīt un apzināt savus uzvedības modeļus un dinamikas, izprast un pāraugt tos;
  • ieraudzīt savus resursus un ierobežojumus, atklāt savu potenciālu un veiksmīgi virzīties uz to;
  • saprast veselīgas organizācijas pamatprincipus, savu lomu tajā. Ieraudzīt, kuru likumu pārkāpšana nenes rezultātu, pieņemt vēsturisko pieredzi un doties pretī jaunām iespējām;
  • strādāt dziļi personīgā līmenī, lai izprastu savu neapzināto daļu, kas ietekmē mūsu uzvedību un rezultātus dzīvē, un pieaugot atrast jaunas izvēles un iespējas.

Terēze Riekstiņa

Biznesa konsultante un apmācību trenere ar 20 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (banku, mazumtirdzniecības un biznesa konsultāciju jomā). Vada apmācības pārdošanā, vadībā un personīgajā attīstībā. No 2017. gada darbojos biznesa inkubatoros ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem. Izveidojusi biznesa apmācību spēli un grāmatu "Pārdošanas maratons". Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland. No 2017. gada konsultē un strādā ar jaunajiem un pieredzējušiem uzņēmējiem. Koordinē LLKC Biznesa mentoru tīklu.

LinkedIn profils

120 EUR